V Kroměříži probíhají dny otevřených dveří

Novinky ze zemědělské techniky, odborné konzultace se specialisty, stroje zastupovaných předních značek, prohlídka pneuservisu, ale také bohaté občerstvení a kulturní tahák v podobě známého lidového vypravěče a zpěváka Františka Uhera z Lanžhota. Ve společnosti LUKROM v prostorách střediska v Kroměříži probíhají od úterý 24. února tradiční dny otevřených dveří, akce končí dnes.

„K vidění jsou stroje zastupovaných značek zejména John Deere, Horsch a JCB. Některé stroje jsou přímo předváděcí. Ovšem samotné vyzkoušení bude záležet na domluvě se zákazníkem mimo akci. Stroje jsou rozmístěny jak v kryté hala, tak před budovou na nádvoří,“ prozradil vedoucí střediska v Kroměříži Jan Kubín s tím, že na místě jsou zájemcům k dispozici také specialisté a pracovníci servisu. „Lidé se tak dozvědí podrobnější informace o nabízené technice. Momentálně se snažíme na akci dodat co nejnovější stroje,“ doplnil Jan Kubín.

Návštěvníci mohou nahlédnout i do technického zázemí střediska, včetně pneuservisu. „Po celou dobu akce se lidé mohou občerstvit u bohatého rautu. Lákadlem je i připravovaná tombola, ve které jsou hodnotné ceny jako například montérky, modely traktorů, olej, trička nebo čepice,“ pozval na tradiční dny otevřených dveří Kubín.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *