V Kroměříži slaví pětadvacáté výročí

Po tři dny si mohli návštěvníci tradičních dnů otevřených dveří ve středisku LUKROM, spol. s r. o., v Kroměříži prohlédnout novinky ze zemědělské techniky a konzultovat své dotazy se specialisty značek John Deere, Horsch a JCB i s pracovníky servisu. Firma letos poskytuje služby zemědělské veřejnosti již pětadvacátým rokem, loňský rok byl podle zástupců jednotlivých značek historicky nejúspěšnější.

„Dny otevřených dveří ve středisku v Kroměříži považujeme za určitou tradici patřící mezi významné akce, alespoň co se zemědělské techniky týká. Nejsme tady ale jen proto, abychom se obklopili zemědělskými stroji, jejichž kvalitu chceme předvést veřejnosti. Je to především příležitost k setkání s našimi obchodními partnery, k bilancování minulého roku a k plánování roku nadcházejícího. Letos slavíme pětadvacáté výročí, čtvrt století už poskytujeme služby zemědělské veřejnosti a snažíme se naplňovat podnikatelský záměr. Rozrostli jsme se o vlastní zemědělskou prvovýrobu a podnik RACIOLA,“ informoval generální ředitel a majitel společnosti LUKROM Zdeněk Červenka.

Otevřeno celé středisko

 Návštěvníkům bylo po dobu trvání akce otevřeno celé středisko, mohli nahlédnout i do technického zázemí, včetně pneuservisu. Představily se všechny řady traktorů John Deere, samochodná řezačka, pásový traktor, zahradní i komunální technika. Značku Horsch reprezentoval tažený postřikovač Leeb, dále secí stroje Pronto 6 DC a 3 DC, diskové podmítače a další stroje značky Horsch. Na dvoře střediska byla vystavena celá řada teleskopických nakladačů, tři kloubové nakladače, nechyběl ani nový Fastrac.

„Nově představujeme stroje dopravní techniky KRAMPE, od loňského roku jsme jejím importérem. K vidění jsou i novinky z řady krmných vozů. Pozornost návštěvníků si zaslouží i projekt Patriot, který vznikl v loňském roce. Své zájemce si jistě najde i mechanizace živočišné výroby, pneuservis, vaky a fólie nebo podrýváky Maschio,“ řekl vedoucí střediska a vedoucí projektu John Deere Jan Kubín.

V Kroměříži sídlí nejen prodej a servis zemědělské techniky, ale i mechanizace živočišné výroby a pneuservis. „Snažíme se středisko modernizovat, plánujeme rozšíření dvoru. To by umožnilo mít na středisku více strojů skladem,“ vysvětlil Jan Kubín.*

Více informací naleznete v týdeníku Zemědělec.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *