04.02.2022 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Väderstad rozšiřuje svou působnost v USA 

Společnost Väderstad, jedna z předních světových firem v oblasti zpracování půdy, setí a přesného setí, oznamuje rozšíření svého působení v USA o nové moderní multifunkční zařízení ve své americké centrále ve Wahpetonu, ND.

V květnu 2021 získala společnost Väderstad AB 100% podíl ve společnosti AGCO-AMITY JV LLC (AAJV), čímž vznikla společnost Vaderstad Inc., nejnovější přírůstek do globální skupiny společností Väderstad. Společnost Vaderstad Inc. se sídlem ve Wahpetonu v Severní Dakotě začala plně integrovat produktové řady Wil-Rich, Wishek a Concord do stávajících produktů pro setí, přesného setí a zpracování půdy, které nabízí společnost Väderstad. 

Integrace dědictví a silné pověsti značek Wil-Rich, Wishek a Concord do skupiny Väderstad Group umožňuje společnosti Väderstad pokračovat v expanzi díky získání přístupu k distribučním místům ve Spojených státech, příležitosti připojit se k hrdému výrobnímu průmyslu v USA a také těžit ze znalostí a odhodlání 120 zaměstnanců, výrobního závodu o rozloze 325 000 čtverečních stop, skladu náhradních dílů a vývojového pracoviště ve Wahpetonu, ND. 

Nový závod bude umístěn vedle stávajícího výrobního závodu a skladu dílů ve Wahpetonu, ND. Smíšený prostor bude mít přibližně 44 000 čtverečních stop a bude obsahovat kancelářské prostory až pro 80 zaměstnanců s kavárnou s plným servisem. Součástí nového objektu jsou také dvě vyhrazené školicí učebny a výstavní hala o rozloze 11 000 čtverečních stop, kde se budou konat školení zaměstnanců dealerů a techniků, obsluh strojů a akce pro veřejnost.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down