07.06.2024 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Väderstad TopDown slaví 20 let a získal titul Stroj roku

 V roce 2004 uvedla společnost Väderstad na trh poprvé stroj TopDown. V roce 2024 slaví koncept TopDown 20 let a zároveň byl korunován titulem Zemědělský stroj roku 2024.

V roce 2024 slaví kombinovaný kultivátor Väderstad TopDown 20 let od svého založení. Byl uveden na trh v roce 2004 a rychle se stal úspěšným díky své univerzálnosti, protože je schopen hluboké i mělké kultivace a utužení půdy v jednom přejezdu. Od roku 2004 se stroj dočkal mnoha aktualizací a v zemědělství udává nové trendy.

Vysoce univerzální stroj

TopDown je jedním z nejuniverzálnějších kombinovaných kultivátorů na světě. Tato všestrannost je klíčem k úspěchu pro profesionální zemědělce, kteří optimalizují výsledky zpracování půdy podle svých potřeb a podmínek. S hrdostí se ohlížíme za vývojem stroje TopDown a zároveň se velmi těšíme na jeho budoucnost. TopDown je dnes stejně aktuální, jako byl v roce 2004, kdy byl uveden na trh,“ říká Wolfram Hastolz, obchodní ředitel pro stroje na zpracování půdy ve společnosti Väderstad.

Vítěz ve své kategorii

Během veletrhu Agritechnica 2024 v Hannoveru v listopadu loňského roku byl Väderstad TopDown s E-services vyhlášen vítězem ocenění Zemědělský stroj roku 2024 v kategorii zpracování půdy, o kterém hlasovala nezávislá porota šestnácti zemědělských časopisů z celé Evropy.

”Zavedením technologie E-Services posouváme produkt TopDown na další úroveň. Díky možnosti přizpůsobit hloubku zpracování půdy a intenzitu utužení v každé části pole v závislosti na podmínkách a půdních typech dále zlepšujeme výsledek práce a zároveň podporujeme zdraví půdy, šetříme čas a náklady,” říká Wolfram Hastolz.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down