Veletrh příležitostí pro uvedení novinek

Značka New Holland využije svou přítomnost na veletrhu LAMMA k tomu, aby na anglický trh uvedla své nejnovější produkty v oblasti strojů pro sklizeň pícnin. Konkrétně nové lisy na hranolové balíky BigBaler 1290 Plus a nové svinovací lisy Roll Baler 125. Prezentován bude také nový NIR sensor pro samojízdné sklízecí řezačky řady FR.

BigBaler 1290 Plus je novou vlajkovou lodí výrobce New Holland. Integruje nejnovější technologie, jako je IntelliCruise, což je automatická regulace pojezdové rychlosti traktoru prostřednictvím ISOBUS, a indikátor průtoku hmoty SmartFill.

V červenci 2016 demonstroval lis BigBaler 1290 Plus svou vysokou výkonnost při testování v reálných podmínkách ve Francii. Byl agregován s traktorem New Holland T7.315 Heavy Duty Auto Command a v průběhu 17 hodin vyprodukoval celkem 1254 vysoce kvalitních balíků slámy. Testování trvalo dva dny. Balíky měly průměrně hmotnost 434 kg a průměrnou délku 2,37 m.

Také nový svinovací lis Roll Baler 125 je konstruován pro co nejvyšší efektivitu práce, počínaje nově konstruovaným sběračem, který se již výborně osvědčil na lisech řady Big Baler a Roll Belt. Na lisu Roll Baler 125 je sběrač o 300 mm širší, takže dovoluje pohodlný a spolehlivý sběr širokých řádků slámy či pícnin bez složitého manévrování traktoru. Sběrač má nastavitelné odlehčení a pět řad prstů.

Mezi nově uvedenými lisy nebude chybět ani provedení Roll Baler 125 Combi. Tato kombinace lisu s baličkou může pracovat s rolemi o šířce až 1400 mm. Stroj dovoluje uložení až tří rolí. Rychlost ovíjení je vyšší o dvacet procent, což take přispívá ke zvýšení produktivity.

K dalším inovacím na stánku New Holland bude patřit modernizovaný lis s variabilní komorou, vybavený systémem IntelliBale.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *