30.05.2023 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Velké luční vály se širokým příslušenstvím

Perfektního kopírování terénu u lučních válů Golem z produkce rokycanské společnosti SMS CZ s. r. o. je dosaženo volným umístěním křídel na rám stroje u modelu Golem 540. Řešení umožňuje jak diagonální, tak i příčné kopírování, a to i do negativních, tedy záporných úhlů. Golem si tak hravě poradí i s členitým a kopcovitým terénem.

Bezpečnost stroje lze zvýšit využitím svahové brzdy prostředního válce u modelu Golem 540. Bubnovou brzdu doporučuje výrobce využít zejména v členitém terénu a brzda je ovládána pneumaticky přímo z kabiny traktoru.

Vály je možné vybavit širokým příslušenstvím. Vedle již zmíněných různých typů válců, transportních kol a brzdy, je Golema možné osadit secí nástavbou s objemem násypky od 120 do 300 l. Nástavba se pohodlně ovládá z kabiny traktoru. Zapomenout nesmíme ani na rovnací sekce, které jsou umístěny na rámu stroje před jednotlivými válci. K dispozici jsou hydraulicky ovládané dvouřadé brány s pevnou smykovou lištou nebo pružným smykem s několika typy ostří na výběr.

Luční vály Golem nacházejí uplatnění při rovnání pozemků a konsolidaci povrchu poškozeného černou zvěří, či dobytkem, nebo pohybem jiné techniky. Jsou vhodné pro zamačkávání kamenů, vyčesávání mechů a stařiny, provzdušnění porostu, ale také pro přísev, či výsev travních směsí a aplikaci hnojiv.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down