05.03.2022 | 12:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Velké rypadlo s pohodlnou údržbou

Systém chlazení u rypadla Doosan DX1000LC-7 o hmotnosti sto tun nabízí větší chladicí kapacitu se sníženou rychlostí ventilátoru a potřebou výkonu pro chladicí ventilátor.

 

Standardně je instalován reverzibilní chladicí ventilátor, který lze použít v opačném směru k vyfukování prachu z chladiče a olejového chladiče, což šetří čas a úsilí při údržbě a zajišťuje, že model DX1000LC-7 je ideální volbou pro práci při náročných aplikacích.

Model DX1000LC-7 kromě toho, že v rámci své třídy přináší špičkový výkon, je také navržen pro maximální provozuschopnost na pracovišti díky osvědčeným, vysoce kvalitním a odolným komponentám, jako jsou systém Bosch Rexroth MCV a systém hlavního čerpadla, otáčecí zařízení Doosan Mottrol a velmi robustní podvozek Berco.

Model DX1000LC-7 je vybaven novou přední částí pro vysoké zatížení s celkem dvěma různými možnostmi přední kombinace při použití 7,2metrového krátkého a 8,4metrového dlouhého výložníku. Konstrukce protizávaží u modelu DX1000LC-7 byla změněna tak, aby pojmula i horizontální montážní systém, který lze snadno sestavit/rozebrat a má vyšší odolnost.

Model DX1000LC-7 standardně obsahuje také ETP (Elektrické čerpadlo pro přenos paliva). Díky ETP může obsluha jednoduše stisknout spínač a zahájit doplňování paliva stroje, což šetří čas a úsilí při údržbě. Šířka lávek na modelu DX1000LC-7 byla také zvětšena na 520 mm, což poskytuje více prostoru pro údržbu a pomáhá předcházet nehodám.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down