08.07.2023 | 07:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Velké vozy pro velké úkoly

Dvoustranné sklápěče Krampe Big Body patří na našem trhu k velmi úspěšným návěsům. Existují v provedení na podvozku dvou- anebo třínápravovém. Standardně jsou návěsy Krampe dodávány s parabolicky odpruženými nápravami s kombinací ADR a Gigant. Na přání je možné návěsy vybavit hydraulicky odpruženými nápravami anebo pneumaticky odpruženými nápravami od firem ADR a BPW. Samozřejmě nechybí ani možnost řiditelné nápravy. Řízení je buď náběžné nebo jako nuceně řiditelné nápravy.

Firma Krampe má originálně vyřešeno odjištění a zajištění postranic. To provede řidič jednoduše hydraulicky z kabiny traktoru. Dvojice magnetů se stará o to, aby se při zavírání korby postranice pevně uchytily k rámu. Postranice jsou přitom vyrobeny z jednoho kusu plechu. Také zadní čelo dosedne vždy tak, že korba je zcela řepkotěsná.

Korba návěsů Big Body se vyrábí z plechu o tloušťce čtyř milimetrů. Je konstruována tak, aby dokázala pojmout maximum materiálu. Blatníky po stranách jsou šroubované a s možností přestavení.

Také provedení tažné oje si může každý zákazník zvolit. Oj existuje jako pevná, nebo jako výškově nastavitelná, s odpružením pomocí pryžových silentbloků anebo hydraulickým. Na oj navazuje rám robustní koncepce, svařený z pravoúhlé trubky o průřezu 100 × 80 × 5 mm.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down