11.11.2023 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Více komfortu a hydraulického výkonu – nové teleskopické manipulátory New Holland

Výrobce New Holland uvádí několik aktualizací u řady teleskopických nakladačů TH, které se skládají z pěti modelů a 13 variant. Vylepšení se týká jak zvedací kapacity, tak i pohodlí obsluhy. Provedený upgrade je zaměřen na další zvýšení atraktivity nakladačů pro zákazníky a zahrnuje funkce, jako je elektrohydraulický samovyrovnávací systém příslušenství, oceněný na mezinárodním veletrhu EIMA 2022 v Bologni. Nové modely nakladačů jsou nápadné nejen novými polepy, ale také nižším profilem kapoty motoru pro lepší výhled vpravo

Zatímco teleskopické manipulátory New Holland TH6.36 (max. výška zdvihu 6 m, nosnost 3,6 t), TH7.32 (7 m/3,2 t), modely TH7.37 (7 m/3,7 t), TH7.42 (7 m/4,2 t) a TH9.35 (9 m/3,5 t), dodávané ve specifikaci Plus, si zachovávají hydraulický systém 140 l/min, tak nové modely TH6.36, TH7.37, TH7.42 a TH9.35, specifikované s balíčkem Elite, jsou nyní vybaveny vysoce výkonným pístovým čerpadlem s vysokým průtokem 160 l/min. Vyšší průtok oleje za minutu znamená rychlejší časy jednotlivých pracovních cyklů a snížení času, potřebného ke zvednutí a spuštění výložníku o 25 %, což zvyšuje produktivitu práce.

Oceněné řešení

Stejně jako ostatní produkty New Holland, jsou i nové teleskopické nakladače této značky vybaveny inovativními technologiemi, vyvinutými ve vlastní režii. To zahrnuje elektrohydraulickou samonivelaci pro příslušenství, což je řešení, které obdrželo na mezinárodní výstavě EIMA 2022 Cenu za technickou inovaci. Namísto kompenzačního válce je samonivelace tvořena dvojicí úhlových senzorů, které přenášejí polohu výložníku v reálném čase k elektronickému modulu. Požadavek na přesný průtok oleje naklápěcího válce je pak rychle a přesně vypočítán. Výsledkem je minimální ztráta materiálu a menší nároky na údržbu díky sníženému počtu mechanických součástí.

Powershiftová převodovka

Všechny teleskopické manipulátor New Holland TH nyní používají převodovku s řazením při zatížení 6F/3R Powershift. Obsluha si může zvolit jednu ze třech úrovní agresivity reverzace. Tlačítko citlivosti Power Shuttle umožňuje nastavit si intenzitu zrychlení po změně směru. Nový barevný terminál InfoView s úhlopříčkou sedmi palců zjednodušuje nastavení stroje.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down