18.10.2020 | 06:10
Autor:
Kategorie:

Tažené postřikovače s kompletní výbavou

Mezi stálice na trhu tažených postřikovačů patří po dlouhá léta bezesporu modely Leeb GS firmy Horsch. Svůj podíl na tom má osvědčená konstrukce nádrže z nerezu a systém navádění postřikových ramen BoomControl Pro, který posbíral řadu významných ocenění.

V současnosti firma Horsch nabízí již novou generaci svých tažených postřikovačů Leeb GS, která poskytne zákazníkovi mimořádně širokou variabilitu výbavy a možné konfigurace. Podle svých představ o rozsahu funkcí nového postřikovače Horsch může každý zájemce vybírat jednu ze třech možných výbavy: ECO, CCS (Continuous Cleaning System) a CCS Pro.

Nový ovládací software si firma Horsch vyvinula svépomocí, stejně jako i systém senzorů a další elektroniky. O co více práce s novým konceptem ovládání měli inženýři výrobce, o to snazší pak bude práce se strojem pro praktické uživatele – díky jednoduchému ovládání prostřednictvím ISOBUS.

Postřikovače Horsch Leeb GS si zachovávají svoji osvědčenou nádrž z nerezové oceli, která může mít objem 6000, 7000 anebo 8000 litrů. Vyznačuje se snadným a rychlým vyčištěním. V nejjednodušším provedení Eco je postřikovač osazen mechanicky ovládanými ventily na sací a výtlačné straně, doplněnými elektronickým ukazatelem hladiny v nádrži a pístomembránovým čerpadlem. Naproti tomu stupeň výbavy CCS přichází se shodnými ventily, s elektronickou signalizací stavu kapaliny v nádrži a navíc se systémem automatického kontinuálního výplachu.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down