Vize budoucí mobility a udržitelnosti

Jste připraveni ponořit se do nového světa energie a udržitelnosti? Připojte se k FPT Industrial na CES 2022, od 5. do 8. ledna 2022 v Las Vegas Convention Center!

 

 

Největší světový výrobce průmyslových motorů s nízkým dopadem na životní prostředí, FPT Industrial, se připojuje k inovativnímu veletrhu, aby představil své revoluční koncepty pro budoucí mobilitu a udržitelnou průmyslovou dopravu.
Nový stánek značky o rozloze 2200 čtverečních stop je organizován do čtyř inovačních oblastí. Každá se věnuje pokročilým technologickým řešením pro přechod směrem k udržitelnosti v hospodaření s energií ve svých obchodních segmentech: motory pro silniční a off-road vozidla, pro lodě, pro generátory a systémy pohonných jednotek.
Hvězdou inovační oblasti pohonů silničních vozidel je elektrická náprava. Ta je vhodná pro těžké nákladní automobily 4x2 a 6x2 s celkovou hmotností 44 tun. E-náprava pro HCV (těžká nákladní vozidla třídy 8) byla vyvinuta díky společnému úsilí společností Nikola, IVECO a FPT Industrial. Vyniká vysokým výkonem (840 kW) a vynikající účinnosti (>92 %). Využije ji také vozidlo Nikola TRE BEV, jehož první kusy budou dodány v USA v roce 2022. V inovační oblasti pohonů silničních vozidel bude také k vidění nabídka elektronického hnacího ústrojí a skladování energie, která ukazuje, jak FPT Industrial přispívá k rozvoji hnacího ústrojí budoucnosti.
Inovační oblast pohonů off-road vozidel představí motor F28 na zemní plyn a jeho aplikaci na prvním traktoru pro vinohrad, který bude poháněn biometanem. FPT Industrial a Fontanafredda, historické vinařství v regionu Langhe (Piemont, Itálie) založené v roce 1858, se spojily, aby s tímto inovativním traktorem vyrobily víno "Vigna La Rosa cru" Barolo, které je zařazeno do Top 100Wine Spectator.*

Společnost FPT Industrial bude v lednu 2022 vystavovat své produkty na veletrhu CES 2022 v Las Vegas Convention Center.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down