17.03.2022 | 12:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výběr režimů výložníku a otáčení u velkého rypadla

Pro zajištění optimálního provozu při práci s rypadlem DX1000LC-7 může obsluha přepínat mezi dvěma režimy – Výložník nebo Otáčení – upřednostňováním pohybů výložníku nebo otáčení, a má tak možnost co nejlépe přizpůsobit používání stroje činnosti, která právě probíhá.

Vyšší pracovní rychlosti jsou u modelu DX1000LC-7 zajištěny systémem regenerace výložníku v dolní poloze se 2 šoupátky, což zároveň snižuje spotřebu paliva. Hydraulický systém se 2 šoupátky pro válec lžíce také zvyšuje hydraulický průtok a pracovní rychlost lžíce, a to opět vede ke snížení spotřeby paliva. Model DX1000LC-7 také standardně obsahuje uzamykatelný ventil výložníku/ramena válce (ventil proti přetržení hadice), který zvyšuje bezpečnost a zabraňuje nehodám způsobeným prasknutím hydraulické hadice na pracovišti.

Kabina u modelu DX1000LC-7 kromě toho, že vyniká prostorností a ergonomií, je navržena tak, aby výrazně zlepšila pohodlí obsluhy a snadnost ovládání. Kabina je vybavena vysoce kvalitním sedadlem a standardně nabízí více funkcí než jiné stroje na trhu, což zajišťuje vynikající ovladatelnost a vysokou přesnost při veškerých aplikacích.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down