25.09.2023 | 02:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výkonné žací trojkombinace

Společnost KRONE představuje nové a extrémně výkonné žací trojkombinace EasyCut B 880 CV/CR (Collect) a B 1050 CV (Collect). V základní konfiguraci jsou vybaveny kondicionéry a na přání i příčnými dopravníky.

K výrobnímu programu čelně nesených žacích strojů Krone se čtyřmetrovým záběrem je perfektně přizpůsoben nejvyšší model EasyCut B 1050 CV (Collect), který v této kombinaci dosahuje maximálního pracovního záběru až 10,45 m. Teleskopická výsuvná ramena zajišťují optimální překrytí záběru předního žacího stroje a kvalitní výsledek sečení. Kromě této enormní výkonnosti představují standardně dodávané kondicionéry spolu s příčnými dopravníky pro ukládání píce do řádků dokonalou kombinaci. Nové modely EasyCut umožňují mimořádně efektivní zpracování velkého množství píce a zkracují proces prosychání pro využití krátkých intervalů pěkného počasí pro sklizeň.

Čisté sečení s variabilním přestřihem
Výložníky EasyCut B 880 CV/CR (Collect) lze mechanicky nastavit do jednoho ze dvou pracovních záběrů 8,52 m nebo 8,72 m. Ještě flexibilnější je EasyCut B 1050 CV (Collect), u nějž lze pracovní záběr nastavit plynule hydraulicky na teleskopických výložnících v rozsahu od 9,30 m do 10,45 m. Podle pracovního záběru čelního žacího stroje je tak podle aktuálních pracovních podmínek možné optimálně přizpůsobit přestřih. To umožňuje čisté sečení při zachování nejvyššího možného plošného výkonu!

Rychlá sklizeň beze ztrát
Použití kondicionéru se ukázalo efektivním řešením pro zkrácení doby, kdy píce leží na poli ve většinou krátkých časových úsecích vyhrazených pro sklizeň. EasyCut B 1050 CV (Collect) a B 880 CV (Collect) jsou vybaveny osvědčeným ocelovým kondicionérem s V prsty. Jeho průměr 64 cm je aktuálně největším na trhu.

Celý článek naleznete v Zemědělci č. 39.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down