17.03.2023 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výrazné zjednodušení ovládání u skrejprů

CASE uvádí na trh nové ovládání pomocí joysticku pro skrejpry 836C a 856C. Nové ovládání joystickem poskytuje lepší ovládání stroje spolu s řadou vylepšení řízení. Kombinované řízení spojuje různé příkazy řízení do jedné ovládací funkce. 

Je-li aktivované řízení předních kol, pak natáčení rámu a náklon kola pracují společně, když obsluha otáčí volantem nebo pohybuje joystickem.  To poskytuje možnost provádět úzké zatáčky, aniž by strojník musel přemýšlet o tom, který povel řízení použít jednotlivě.

Navíc s aktivovaným systémem TwinLift mají strojníci možnost pohybovat oběma zdvihacími válci pomocí pouze pravého joysticku.  TwinLift usnadňuje strojníkovi korekci polohy srovnávací radlice, aniž by musel pracovat s oběma joysticky.  Tato funkce také pomáhá strojníkovi při zpracovávání širšího svahu, protože strojník může jednoduše zvednout nivelační radlici s jedním joystickem a bezprostředně poté přemístit stroj pro další průjezd.

Grejdry CASE řady C jsou poháněny nejnovějšími 6,7 litrovými šestiválcovými vznětovými motory FPT.  S technologií Hi-e SCR2 jsou vybaveny bezúdržbovým systémem následného zpracování výfukových plynů Diesel Oxidation Catalyst (DOC) a selektivní katalytickou redukcí (SCRoF), který splňuje požadavky evropské emisní normy Stupeň V. Tento kombinovaný systém pomáhá vytvořit kompaktní motorový prostor s teplotou výfukových plynů v normálním provozu v průměru o 200 °C nižší, než je tomu u tradičního filtru pevných částic.  Motory jsou navrženy speciálně pro práci v grejdrech, kde je vysoký točivý moment nutný k udržení vysoké úrovně produktivity.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down