23.02.2023 | 06:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vyšší výkon rypadla díky novému regulačnímu ventilu

Výrobce DEVELON stále rozšiřuje svůj sortiment. Poslední novinkou je nové osmitunové mini rypadlo DX85R-7. Na modelu DX85R-7 je použit hlavní regulační ventil (MCV) nové řady, který má ve srovnání s modelem DX85R-3 lepší výkon díky snížení vnitřní tlakové ztráty.

Nový MCV snižuje plýtvání energií a tlakové ztráty o více než 40 %, čímž výrazně snižuje provozní náklady. Centrální umístění MCV také zlepšuje jeho udržovatelnost a pomáhá optimalizovat pracovní výhled z kabiny. 

Vylepšený pracovní rozsah je důsledkem nové polohy patky výložníku, která byla posunuta o 100 mm dopředu a o 50 mm nahoru. Model DX85R-7 také poskytuje lepší zvedací sílu a stabilitu díky řadě konstrukčních změn, včetně zvětšení délky pásového podvozku o 127 mm (2952 mm), přepracovaného podvozku s nižším nájezdovým úhlem, rozšířeného poloměru otáčení zadní části a dvojité příruby a válce s dvojitým profilem pro gumové i ocelové desky pásu. Vylepšení dozeru u modelu DX85R-7 přinesla navýšení výšky zdvihu / hloubky hloubení a úhlu zdvihu. Nově navržené lité protizávaží o hmotnosti 1,45 tuny také zajišťuje vynikající rovnováhu stroje a stabilitu při práci.

Model DX85R-7 umožňuje plný přístup při provádění údržby z úrovně země prostřednictvím 3dílného (středového/levého/pravého) krytu zadní kapoty, který usnadňuje přístup a zjednodušuje údržbu. Pro zabránění průniku nečistot byl použit pečlivě navržený síťový kryt. Vysoce účinný předřazený čistič a dvoustupňové filtry čističe vzduchu se snadno udržují a demontují díky využití klipů. 

Na modelu mini rypadla DX85R-7 je standardně nainstalován nejnovější systém DoosanCONNECT, který poskytuje systém správy telematiky pro rypadlo díky shromažďování dat ze snímačů na stroji.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down