05.04.2022 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Vyšší výkonnost s novými pluhy

Nová generace nesených otočných pluhů Kverneland 2300 S, 3300 S a 3400 S je postavena na již existujících hodnotách značky, jako jsou robustnost, jednoduchost a vysoký výkon. Zároveň nabídne osvědčené inovace, vyvinuté pro Kverneland 2500 i-Plough, jako je nové řešení přepravy, během níž se maximalizuje bezpečnost, a nové slupice pro optimalizaci orby ve všech podmínkách.  

Nové nesené pluhy mohou být za traktorem přepravovány na opěrném kole – jako návěs. Tak se zvýší bezpečnost jak pro řidiče, tak pro kohokoliv v blízkosti soupravy. Otočný bod traktoru/pluhu je umístěn v místě připojení pluhu. V zatáčkách nedochází k žádnému naklánění pluhu či vybočování mimo trajektorii soupravy. Toto řešení přepravy zůstává volitelnou výbavou pluhů.

Pohyb půdy pod rámem a mezi tělesy pluhu při orbě je zdokonalen díky 80centimetrové výšce pod rámem a díky nově vyvinutým slupicím. Tyto robustní slupice jsou již předtvarované, aby se omezila nutnost svařování, což by mohlo oslabit části pluhu. Stejně jako všechny slupice Kverneland Auto-reset, i tyto zůstávají duté, a tím dochází k optimalizaci váhy pluhu, snížení nároků na tažnou síla a následně i k optimalizaci spotřeby paliva v průběhu orby.   

Systém jištění slupic listovou pružinou Auto-reset  je zkonstruován speciálně i do nejtěžších podmínek. Pružiny se dají jednoduše přidávat nebo odstraňovat podle podmínek. Tento mechanický ochranný systém slupic je již znám z typu Kverneland 2500 i-Plough®, je vysoce spolehlivý a nepotřebuje žádnou údržbu.*  

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down