15.01.2022 | 09:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Výzkum a vývoj pokračuje naplno

V uplynulém hospodářském roce společnost Krone opět investovala značné částky do výzkumu a vývoje, přičemž rozšířila portfolio v obou obchodních oblastech.

V sektoru zemědělské techniky byl představen například nový všestranný přepravní vůz GX, dále tažená balička EasyWrapT a nové jednorotorové shrnovače. V segmentu užitkových vozů Krone představil modulární Swap Liner pro přepravu dvou výměnných nástaveb, nový kontejnerový podvozek, optimalizovaný Cool Liner, novou generaci výměnných nástaveb 4.0 a první prototyp elektrifikovaného Krone eTraileru.

Společnost Krone navíc rozšířila svou řadu strojů a návěsů o další digitální služby, které si zákazníci mohou v případě potřeby nainstalovat. Například v sektoru zemědělské techniky to zahrnuje neustálé rozšiřování nabídky zákaznického portálu mykrone.green.

Bernard Krone má radost z úspěšného rozvoje společnosti. „Zejména na pozadí pandemie a s ní spojených nejistot je dosažený obrat ve výši 2,2 miliardy EUR pozoruhodný. Především bych chtěl poděkovat týmům Krone na všech úrovních, které i v dobách Corony vždy jednaly flexibilně, disciplinovaně a ukázaly nám, že jsou společnosti Krone extrémně loajální. Dokázali jsme se znovu postavit do role inovativního výrobce a upevnit své podíly na trhu v obou obchodních oblastech. Jedním ze stavebních kamenů našeho úspěchu je bezesporu úzký vztah se zákazníky, o který jsme usilovali i během pandemie – i když novými formami a kanály. Tuto strategii budeme důsledně uplatňovat i v aktuálním hospodářském roce, a proto věřím, že se nám podaří dále navyšovat naše tržby. V neposlední řadě nám Corona velmi jasně ukázala, že oblasti zemědělství a dopravy jsou pro fungující společnost prostě nepostradatelné.“*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down