08.02.2022 | 09:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Yanmar zahajuje výrobu v nové motorárně v Indii

Yanmar Engine Manufacturing India Pvt. spol (YEMI) oznámila zahájení výroby ve svém novém nejmodernějším závodě na výrobu motorů, který se nachází v Origins Industrial Estate ve státě Tamil Nadu v Indii. Nový závod bude vyrábět 80 000 jednotek třídy 15 kW až 37 kW ročně s plánovaným zvýšením výrobní kapacity na 160 000 kusů za rok. Motory budou dodávány do Indie, významné zemědělské země, a také do Evropy, Spojených států, Asie a dalších regionů, kde je po nich silná poptávka.

V novém výrobním závodě se budou nejprve montovat motory pro traktory značky Yanmar vyráběné společností International Tractors Ltd a pro další zemědělské a stavební stroje.

„V rozvíjejících se zemích, jako je Indie, které zažívají rychlý ekonomický růst, se očekává, že poptávka po motorech poroste s nárůstem mechanizace v zemědělství a stavebnictví,“ řekl Varun Khanna, výkonný ředitel YEMI.

„Od svého založení 9. listopadu 2018 společnost Yanmar Engine Manufacturing India Pvt. spol pracuje na zahájení provozu,“ řekl Hajime Hirai, ředitel YEMI. "Nový závod bude důležitou základnou pro rozšíření globálního prodeje motorů Yanmar v budoucnu."

Nový závod je vybaven stejnými systémy výroby a kontroly kvality, jaké se používají v Japonsku, aby byla zajištěna vysoká preciznost výroby motorů. Moderní typ provozu podtrhují solární panely s celkovým ročním výkonem asi 1 380 000 kWh. Společně s využitím dešťové vody a zelených pásů bude závod využívat obnovitelnou energii při svém provozu, čímž se sníží dopad na životní prostředí.*


Název: Yanmar Engine Manufacturing India Pvt. spol
Místo: Origins Industrial Estate, Tamil Nadu, Indie
Plocha výrobního závodu: 23 708㎡
Vyráběné položky: vznětové motory pro zemědělství a průmysl
Kapacita závodu: 80 000 jednotek ročně
Počet zaměstnanců: 130 (od ledna 2022)

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down