27.09.2022 | 10:09
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Za 39 dnů začíná významný veletrh

Pro pozvané zástupce odborných periodik uspořádali organizátoři veletrhu SIMA tiskovou konferenci. Proběhla hybridní formou – jak pro zúčastněné novináře, tak i digitálně, pod sloganem We are the SIMA. Do zahájení veletrhu zbývá již jen 39 dnů. Organizátoři očekávají velkou účast odborníků ze zahraničí, kteří budou mít rozličné příležitosti k obchodnímu jednání, výměně zkušeností či inspiracím při setkávání s vystavovateli.

Letošní ročník je také výjimečný svým kulatým výročím: mezinárodní SIMA slaví již sto let konání. První veletrh SIMA proběhl v Paříži v roce 1922, letošní SIMA 2022 se uskuteční na stejném místě (ale na podstatně větší ploše) v době od 6. do 10. listopadu. Očekává se celkem více než 230 tisíc návštěvníků z pěti kontinentů světa, kteří si budou moci prohlédnout expozice od 1800 společností.

V průběhu tiskové konference také zazněla informace o sektoru zemědělství ve Francii. Celkový obrat v roce 2021 dosáhl sedmi miliard euro, což znamená zvýšení o 16 procent oproti roku 2020. Trh v této velké zemi je na přední pozici v Evropě. A Francie je hned za USA druhým největším importérem zemědělské mechanizace na světě. Má v provozu také řadu významných továren a patří k pátému nevětšímu exportérovi zemědělského vybavení na světě. V roce 2021 se export navýšil o 21 procent. Veletrh SIMA 2022 bude nejen přehlídkou moderní zemědělské techniky, ale přinese také řadu nových řešení a technologií pro zemědělství. Zaměří se též na systémy pro udržitelné zemědělství. Oproti zažitým zvyklostem organizátoři provedli několik změn v uspořádání expozic.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down