13.05.2022 | 06:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Za elektrickými tříkolkami Advento MAXI do Českých Budějovic

Společnost Energy Adventure s. r. o. se představuje na výstavě Hobby v Českých Budějovicích. Akce se koná od středy 11. května do neděle 15. května 2022 a k vidění jsou oblíbené a prověřené elektrické tříkolky Advento MAXI.

Po německé výstavě Agra Lipsko konané na konci dubna jde pro českého výrobce elektrických užitkových vozů a volnočasových vozítek v krátké době o další možnost prezentace svých výrobků veřejnosti. 

„Jsme rádi, že se pandemická omezení rozvolňují a tím se mohou konat výstavy, veletrhy a různé předváděcí akce. Poslední dva roky byly tyto aktivity citelně omezeny, což nám i našim obchodním partnerům komplikovalo práci. I proto srdečně zveme širokou veřejnost, aby v těchto dnech zavítala na stánek Gregor a syn, s. r. o. na budějovickém výstavišti a seznámila se s nabídkou a přínosem našich strojů,“ říká Jan Berka, jednatel společnosti Energy Adventure s. r. o.

Návštěvníkům se představuje model Advento MAXI. Jde o spolehlivou, elektrickou pracovní tříkolku nenáročnou na údržbu. Celková nosnost stroje je 400 kg a na jedno nabití ujede až 40 km, dosahuje maximální rychlosti 24 km/h. Výkon motoru je 850 W a energii mu dodává 48 V bezúdržbová baterie složená ze čtyř článků (každý o výkonu 12 V). Zajímavostí je, že náklady na 100 km provozu se rovnají 7 Kč. Stroj je vhodný na zahrady, farmy, do vinic nebo vybraných výrobních a zemědělských areálů. Zákazníci si stroj chválí i pro svou obratnost, díky čemuž nachází uplatnění i v uzavřených prostorách. Na přání je možné jej vybavit registrační značkou.

Energy Adventure s. r. o. vyrábí a nabízí společně s pracovními elektrickými tříkolkami i volnočasové stroje, jako je elektrický skútr 4GO, dětská motorka PUSH nebo elektrické koloběžky, více o produktech najdete na webu www.energyadventure.eu.

Již 29. ročníku výstavy Hobby konané na budějovickém výstavišti se účastní až 300 vystavovatelů. Během pěti výstavních dní akci navštíví na 40 000 osob.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down