10.06.2022 | 07:06
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zábava i poučení na Dnu otevřených dveří

Změnit prostředí, setkat se se známými lidmi či vstřebat zajímavé zážitky, to je vítané zpestření pro každého člověka. Na takovou kartu vsadili manažeři společnosti Dagros při organizaci Dne otevřených dveří, který proběhl tento pátek v sídle firmy v Kostomlatech nad Labem.

Všichni příznivci zemědělské techniky si přišli na své na rozsáhlé výstavě strojů všech značek, které má firma Dagros v sortimentu. Nejvíce techniky bylo k vidění od německé Ropy – sklízeče cukrové řepy Ropa Tiger, čisticí nakladače Ropa Maus 6 i Ropa Bunker Maus 5, dále tažené dvou- i jednořádkové sklízeče brambor Keiler II a Keiler I a Keiler II Classic  či drtič bramborové natě Ropa KS 475.

Ke sklizni cukrové řepy ještě patří i překládací návěsy od německé firmy Hawe RUW 5000.

Technika pro sklizeň pícnin byla zastoupena žacími stroji Pöttinger NovaCat se zařízením Extra dry pro zadní i přední tříbodový závěs, ale i žacím strojem Novadisc 302 pro zadní tříbodový závěs bez zařízení pro úpravu píce. Oblíbené samosběrací návěsy Pöttinger pak reprezentoval vůz střední kategorie Torro 6510 Combiline, vybavený integrovaným brousicím zařízením Autocut. Návštěvníky zaujaly i dva exempláře pásových shrnovačů píce ROC RT 1000 a ROC RT 730 se záběry 10 a 7,3 m.

Mezi traktory se blýskal novotou nový traktor John Deere 6250R v edici Ultimate. Plynulá převodovka AutoPowr se ovládala příplatkovou pákou CommandPRO.

Na skvěle pojaté akci si - díky pestrému doprovodnému programu - přišli na své všichni návštěvníci. Velmi atraktivní byla exhibice nejlepších dřevorubců Stihl TimberSport či vystoupení mistra v MotoTrialu Martina Matějíčka, zájemci se mohli také zúčastnit soutěží.

Více informací v týdeníku Zemědělec.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down