11.11.2023 | 07:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Začněte s precizním zemědělstvím s firmou Raven

Výrobce Raven nabízí sady automatizačních technologií pro zemědělství. Tyto technologie umožňují rozšířit produktivitu, udržitelnost a ziskovost v zemědělství. Raven nabízí komplexní technologická řešení přesného zemědělství pro všechny aplikace a roční období.

S tolika možnostmi se může zdát náročné začít na cestě k autonomii. Začít je však snadné a intuitivní: nejprve si stanovte cíle; pak najděte snadno použitelné řešení, které se integruje do vašeho vozového parku a pomůže vám usnadnit si práci.

Ve společnosti Raven inženýři věří, že autonomní zemědělství je cesta, nikoli cíl. Přístup "Cesta k autonomii" je navržen tak, aby pomohl zemědělcům implementovat úrovně autonomních technologií, které postupně zjednodušují a automatizují jejich provoz. Cílem výrobce Raven je podpořit zemědělce na každém kroku této cesty – ať už právě začínají, nebo jsou na autonomii již připraveni.

"Základní tábor" cesty k autonomii

Výchozí bod na cestě k autonomii začíná vybavením a technologií, které již používáte. To pomůže stanovit si cíle. U strojů s manuálním řízením: cílem je, aby automatické navádění bylo co nejplynulejší a nejefektivnější. U starších strojů: cílem je přejít na novou, přesnější kontrolu práce. Pro postřikovače: cílem je zvýšit kvalitu aplikace a zároveň snížit spotřebu přípravků.

Jednoduché, tiché a výkonné automatické navádění

Jednoduchým řešením navigace strojů je vysoce kvalitní automatické řízení s elektrickým pohonem za konkurenceschopnou cenu Raven DirecSteer. Tento systém jednoduše nahradí stávající volant stroje motorem s vysokým točivým momentem. Jeho tichý provoz a široká škálovatelnost s různou přesností z něj činí výjimečné řešení automatického navádění.

DirecSteer lze spárovat s terminálem Raven CR7 nebo CR12. Oba terminály jsou vybaveny plánovacím a operačním systémem CRx se snadným nastavením úlohy, menším počtem dotyků a vyšší efektivitou. Tyto integrace jsou podporovány špičkovým technickým servisem a podporou společnosti Raven.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down