29.11.2013 | 02:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zajímavý Den otevřených dveří

Předposlední listopadový týden uspořádala firma HZT Technik - servis, a. s., den otevřených dveří. Ve středisku v Kostelci nad Vltavou byly formou výstavy prezentovány stroje značek, které tato firma na našem trhu zastupuje. Nosný program tvoří krmné míchací vozy TRIOLIET, traktory CASE IH a pícninářská technika Krone.

Firma Krone má velké úspěchy se samojízdnými sklízecími řezačkami BigX, kterých bylo v jedné řadě vystaveno hned jedenáct. Byly zde i dva výkonné modely BigX 700, jeden stroj s plošným adaptérem EasyCollect 7500 a druhý pak s adaptérem pro přímou sklizeň  XDisc 6200 o záběru 6,2 m. K vidění byly i žací stroje a lisy Krone.

Traktory Case IH a Steyr zastupovaly modely různých výkonových tříd. Nižší výkonovou třídu zastupovaly stroje Farmall U, vhodné pro lehčí práce vyžadující výbornou manévrovatelnost a kompaktní rozměry. Ve střední a vyšší střední výkonové třídě se velmi dobře prodávají traktory řady Puma, především s plynulou převodovkou jako Puma CVX. Ekvivalentem v červenobílých barvách jsou traktory Steyr CVT Ecotech. Novinkou značky Case IH je těžký traktor Magnum CVX s plynulou převodovkou.

Ze značky TRIOLIET byly vystaveny krmné míchací vozy Gigant 700 a Gigant 900. K živočišné výrobě patří také manipulace, pro níž firma nabízí teleskopické manipulátory Merlo či JCB. Od značky JCB již několik let úspěšně prodává i čelní kolové nakladače v provedení Agro, určeném pro zemědělství.

Moderní poptávce po výkonné dopravní a aplikační technice odpovídají návěsy na řezanku a cisterny značky Schuitemaker. V průběhu akce využili zemědělci možnost změřit výkon traktoru na motorové brzdě společnosti Agroecopower. Zájemce o zabezpečení strojů před odcizením paliva či o kontrolu strojů na dálku zaujala nabídka firmy Measurements CZ.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down