Zaostřeno na klasické zpracování

Společnosti GORDEX, spol. s r. o., a OPaLL-AGRI, s. r. o., předvedly na pozemcích AGROS Vyškov-Dědice, a. s., sortiment techniky, kterou na trhu nabízí. Zájemci si mohli prohlédnout širokou modelovou řadu traktorů značky Massey Ferguson v agregaci s nejrůznější závěsnou technikou značek OPaLL-Agri, Pneusej a Dangreville.

„Nabízíme našim zákazníkům na Moravě kompletní sortiment zemědělské techniky značky Massey Ferguson, zajišťujeme servis a dodávky náhradních dílů. Nabízíme však i stroje dalších značek vhodné pro jejich agregaci,“ řekl Pavel Grepl z GORDEX, spol. s r. o, který má na starosti obchod na jižní Moravě. Novinky v závěsné technice prezentoval i jeden z dodavatelů společnosti GORDEX, kterým je společnost OPaLL-AGRI, s. r. o. Ta patří k největším tuzemským výrobcům zemědělských strojů a k jednomu z největších výrobců opotřebitelných náhradních dílů v rámci celé Evropy. Závěsné nářadí od českého výrobce, slovenské stroje Pneusej a francouzskou novinku na českém trhu – rozmetadla značky Dangerville představil vedoucí prodeje a marketingu OPaLL-AGRI, s. r. o., Petr Jedlička.

Pro dokonalé setí

Na polích AGROS Vyškov-Dědice mohli návštěvníci obdivovat traktory značky Massey Ferguson (MF) všech výkonových řad a kategorií. Jako první se předvedla novinka řady 7700, traktor MF 7726. „Jde o nejsilnější model, který má 255 koní a je vybaven motorem Agco Power s technologií SCR. Tyto traktory jsou dodávány v základní výbavě se dvěma typy převodovek, buď s mechanickou Dyna 6, nebo plynulou vario převodovkou Dyna VT. Řada MF 7700 se vyrábí s výkonem od 140 do 255 k . Má nové odpružení přední nápravy a mechanicky odpruženou kabinu,“ řekl Pavel Grepl.

Následně Petr Jedlička informoval o novinkách, které se připravují k uvedení na trh v roce 2017. Jako první jmenoval stroj Pneusej s označením Fantom 400. OPaLL-AGRI, s. r. o., začala nově dodávat na český trh i francouzská rozmetadla hnoje Dangreville, která mají více než stoletou tradici. GORDEX, spol. s r. o., je partnerem v prodeji rozmetadel pro Moravu.  Velký zájem byl o stroj v režimu prototypového zkoušení, který bude příští rok sériově dodáván na trh. Šlo o závěsný třířadý radličkový kypřič Triton II, který bude k dispozici v záběrech, 3, 4 a 5 m. Druhým strojem v režimu prototypu byly diskové brány Pegas II, jejichž uvedení na trh se rovněž očekává v příštím roce.*

Kompletní informace o představených strojích budou k dispozici v Zemědělci č. 45/2016.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *