Záplava nových traktorů v modrých barvách

Velice zajímavou expozici s průřezem svého sortimentu samojízdné i závěsné techniky připravili na veletrhu Agritechnica manažeři výrobce New Holland. K vidění byly traktory v rozpětí výkonu od 60 až do 435 k, nové sklízecí mlátičky i sklízecí řezačka, sběrací lisy i žací stroje. V oblasti traktorů přichází New Holland s mnoha novými modely, které doplňují současný sortiment. Významným milníkem je také zcela nový typ mechanické převodovky.

Velký mezinárodní veletrh byl pro New Holland ve znamení zisku jedné stříbrné medaile i ocenění v ostře sledované soutěži Stroj roku 2018. Tím oceněným se stal traktor New Holland T6.175 Dynamic Command. Je to první ocenění, které traktor s novou převodovkou obdržel hned na začátku své kariéry. Další pak budou následovat od jeho uživatelů, protože osm rychlostních stupňů, řazených při zatížení v každé ze tří skupin, je pro traktor střední výkonové třídy výbava, které perfektně sedne při všestranném nasazení. Zároveň tato dvojspojková skříň nabízí i vysokou účinnost v přenosu výkonu na kola.

Nová převodovka s názvem Dynamic Command a s rozsahem 24 rychlostí pro oba směry jízdy dala vzniknout nové modelové řadě traktorů. Traktory T6.145, T6.155, T6.165 a T6.175 Dynamic Command rozšiřují sortiment traktorů střední výkonové třídy New Holland. Převodovka je kompletně vyvinutá v kancelářích koncernu CNH. Dosavadní provedení T6 Electro Command se čtyřstupňovým řazením při zatížení a rozsahem 16/16 rychlostí zůstává stále v nabídce.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství 1/2018.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *