27.07.2021 | 05:07
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zastřešení zemědělských budov

Společnost Pama se zabývá opláštěním a zastřešením zemědělských budov a také prodejem střešních krytin. Na stánku na polním dni Naše pole prezentovala společnost průřez svým prodejním sortimentem. V prodejním programu společnosti Pama jsou sklolaminátové střešní krytiny, prosvětlovací krytiny, polykarbonáty, polyuretanové tepelné izolace a sendvičové panely. U všech nabízených produktů je firma výhradním, nebo přímým dovozcem pro ČR.

Protože většina obchodních partnerů společnosti Pama a. s. pochází z Itálie, připravila si pro návštěvníky stánku také občerstvení v italském stylu.

Specifika zemědělských staveb

Pro zastřešení a opláštění zemědělských staveb se nejčastěji používají sklolaminátové krytiny, které jsou vysoce odolné vůči agresivními prostředí a sendvičové panely, které snižují riziko tepelného stresu a izolují proti zimě i teplu. Výhodou je také nízká hmotnost, což přináší benefity při rekonstrukcích, kdy nedochází k zatěžování starších nosných konstrukcí.

Zastřešení

Pro zastřešení stájí se například používají sklolaminátové krytiny Elyonda a Elyplast, které mohou být buď neprůsvitné nebo průsvitné, a jsou buď ve formě desek nebo v rolích. Desky jsou netoxické, tvarově stálé, lehké a snadné pro montáž.

V sortimentu je též rovnoměrně průsvitná krytina z dutinkového polykarbonátu Pamalite. Má tloušťku 6 mm a její průsvitnost byla vyladěna tak, aby bylo zajištěno maximální prosvětlení, a přitom nedocházelo k přehřívání objektu. Primárně je proto tato střešní krytina určena pro stáje a nejlépe ji charakterizuje slogan „pod střechou jako na pastvě“.

Krytina Pamalite je lehká, tvarově stálá, pružná a netoxická. Desky jsou dodávány na míru, ale s ohledem na tepelnou roztažnost materiálu se doporučuje maximální délka 7 m.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down