24.03.2023 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zcela nová modelová řada malých kolových nakladačů

Nová produktová řada kolových nakladačů CASE zahrnuje sedm nových modelů s dieselovým či elektrickým způsobem pohonu a s pevným či s teleskopickým výložníkem. Stroje mají extrémní flexibilitu v možnostech využití rozličných typů příslušenství, používaného kompaktními a subkompaktními nakladači CASE.

Společnost CASE Construction Equipment vstoupila na jeden z největších veletrhů stavební techniky CONEXPO-CON/AGG 2023 v Las Vegas se závazkem ovlivnit mnoho trhů, které obsluhuje – s technikou s využitím od terénních úprav a zemědělství až po manipulaci s materiálem. Jedním z nejsilnějších bodů této strategie je odhalení sedmi nových malých kloubových nakladačů v průběhu let 2023 a 2024, s nimiž CASE vstupuje na nový, dynamicky se rozvíjející trh.

CASE představil na svém stánku na veletrhu CONEXPO tři z těchto nových modelů: teleskopický SL12 TR, elektrifikovaný SL22EV a teleskopický SL35 TR. "Kloubový design v kombinaci s lehkými a širokými pneumatikami umožňuje vynikající agilitu, která netrhá stávající trávník nebo jiné povrchy, to vše při zachování provozu ve velmi kompaktním půdorysu. A se širokými možnostmi agregace různých typů příslušenství jsou tyto nakladače dokonalými pomocníky jak pro práci na dvoře farmy, tak na stavbě, při údržbě golfových hřišť a na citlivých površích," říká Brady Lewis, produktový manažer CASE Construction Equipment.

"Nová řada malých kloubových nakladačů představuje vydařený most mezi stávající řadou našich smykem řízených nakladačů, kompaktních pásových nakladačů a kompaktních kolových nakladačů. Modelová řada nových malých pásových nakladačů byla také představena na veletrhu CONEXPO."*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down