10.12.2021 | 07:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zcela nový secí stroj o velkém záběru

Společnost Väderstad představuje novou produktovou řadu Inspire – zaměřenou na dosažení vynikajících výsledků setí v segmentu dvanáctimetrových secích strojů. Nový secí stroj Väderstad Inspire 1200C/S je pak navržen tak, aby kombinoval vysokou kapacitu s precizním výsevem.

“Nový secí stroj Väderstad Inspire 1200C/S je určen pro zemědělce s potřebou vysoké výkonnosti. Je kompaktní na poli i při přepravě a kombinovaná verze Inspire 1200C má jeden z největších zásobníků ve své třídě,” říká Björn Jeansson, obchodní produktový manažer společnosti Väderstad.

Srdcem stroje Inspire je citlivý systém dvoukotoučových secích botek. Má vynikající schopnost přizpůsobit se jakýmkoli nerovnostem na poli, čímž vždy udržuje konstantní hloubku setí. Výsledkem je precizní uložení osiva a rovnoměrné vzcházení na celém poli.

Inspire 1200C/S bude k dispozici ve dvou různých provedeních – Inspire 1200S a Inspire 1200C. Verze Inspire 1200S, určená pouze pro osivo, je vybavena 5000litrovým zásobníkem na osivo. Zatímco kombinovaná verze Inspire 1200C má zásobník o objemu 7200 litrů, který pojme jak osivo, tak hnojivo ve dvou oddělených komorách. Při výstupu ze zásobníku Inspire 1200C se osivo a hnojivo smísí do stejného proudu, dopravovaného vzduchem, a společně se zapraví do půdy.

Klíčovou vlastností stroje Inspire 1200C/S je možnost řízení sekcí, protože stroj je rozdělen do osmi částí. Pro zajištění konstantního a rovnoměrného toku osiva z velkého zásobníku do secích botek je osivo a hnojivo dávkováno s vysokou přesností z velkého zásobníku prostřednictvím osmi dávkovacích jednotek Fenix III.*

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down