09.10.2023 | 09:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zelené mlátičky na Dnu Zemědělce

Na Dnu Zemědělce v Kameni předvedla dvě sklízecí mlátičky společnost STROM Praha, a. s. Jednak model John Deere T670i a jednak John Deere X9 s lištou RD40F o záběru 12,2 metru. Celý rok prezentuje firma STROM svoje stroje na sociálních sítích, takže modely X9 - zástupce axiálních mlátiček a T - zástupce vytřásadlových mlátiček, všichni dobře znají.

V Kameni byly předvedeny dvě demo mlátičky. John Deere X9 na své demo tour letos sklidila bezmála 1300 ha, navštívila 15 zákazníků a najela po silnici 25 000 km. I po této štaci byl polopásový podvozek jako nový. Pro ni ještě demo tour nekončí. To pro druhý model John Deere T670i již ano.

Zástupce řady T

Nová řada T s motorem o výkonu 335 kW/455 k se vyznačuje obrovskou aktivní separační plochou a sítovou skříní. Spolu s dlouholetými zkušenostmi, ověřeným unikátním tokem materiálu kombinovaným s klasickými vytřasadly zvyšuje nejen produktivitu samotného stroje, ale hlavně kvalitu zrna i slámy. Řada mlátiček T dosahuje výkonnosti srovnatelné s hybridním typy, ale s kvalitou práce a spotřebou paliva vytřásadlových modelů.

Technologický vrchol

Sklízecí mlátička X9 s motorem o výkonu 515 kW/700 k a luxusní kabinou představuje technologický vrchol. Díky mobilní aplikaci a bezdrátovému přenosu dat poskytuje nevídanou kontrolu sklizně. Je zkonstruována tak, aby byla provozována na hranici možností s minimální údržbou a funkcemi šetřícími čas, a tak se prodlužovala denní doba strávená sklizní. Díky mimořádně energeticky úspornému mlácení, separaci a nevídanému výkonu zvládne sklidit a vyčistit až 100 tun za hodinu se ztrátami menšími než 1 %. Uživatelé ocení logicky navržené systémy pro řízení sklizně s intuitivními dotykovými displeji, které lze přizpůsobit individuálním požadavkům. Stejně jako automatické ovládací prvky pro optimalizaci výkonnosti a řízení sklizně nebo telematiku včetně snímání množství a kvality sklízeného materiálu.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down