Zetor rozjíždí svou show, již posedmé

Na cestu dlouhou několik tisíc kilometrů po celé Evropě se vydávají už posedmé traktory značky Zetor v rámci oblíbené Zetor Tractor Show. Od května do října navštíví traktory během akce celkem devět evropských zemí a představí novinky na 60 místech. Svou lokální premiéru letos zažije akce v Chorvatsku a v Rakousku. Prezentaci brněnských traktorů si každoročně nenechá ujít několik tisíc zájemců.

Zetor Tractor Show je ojedinělou formou představení novinek a produktů z portfolia značky Zetor. V letošním roce se veřejnost může těšit na představení nového Majoru HS, nebo traktorů modelových řad Proxima a Forterra s emisním řešením Stage IV.

„Stroje budou k vidění při reálných činnostech a budou agregovány s vybranou zemědělskou technikou. Zájemci si budou moci vyzkoušet například čelní nakladače Zetor System, “ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu Zetor Tractors a. s.

Na každé zastávce budou odborníci ze společnosti Zetor Tractors a. s. a také zástupci místního prodejce, kteří budou návštěvníkům k dispozici, rádi jim poradí a zodpoví jejich dotazy.

„Letošní ročník jsme pojali nejen jako prezentaci novinek a praktickou ukázku našich traktorů, ale také jako poradenství zákazníkům v rámci tzv. aftersales služeb. Na místě jim budeme předávat informace, rady a tipy, jak co nejlépe pečovat o svůj stroj a jak využívat na maximum jeho vlastnosti a dovednosti,“ dodává Robert Todt.

Zetor Tractor Show startuje již 22. května v Chorvatsku, kde Zetor počátkem roku uzavřel spolupráci s novým distributorem. Akce tady bude mít svou premiéru a následně se přesune do Švýcarska, Rakouska, Polska, Litvy, Švédska, Nizozemska nebo Velké Británie a svou pouť uzavře v říjnu ve Francii. Plánováno je 60 zastávek v devíti zemích Evropy.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *