Zetor vstupuje na izraelský a jordánský trh

Počátkem roku společnost ZETOR TRACTORS a. s. uzavřela spolupráci s novým distributorem z Izraele, společností A. L. Tractors & Agricultural Machinery LTD. Jejím prostřednictvím jsou traktory značky ZETOR nově dodávány nejen do Izraele, ale také do Jordánska. S novým obchodním partnerem posiluje značka ZETOR své pozice ve světě.

Nový izraelský distributor zajišťuje dodávky traktorů značky Zetor nejen v Izraeli, ale i v sousedním Jordánsku. Do oblasti budou dováženy traktory s výkonem od 80 do 150 koní, tedy modelové řady Major, Proxima a Forterra. V rámci izraelského trhu platí legislativa srovnatelná se západním světem, a tak budou na trhy dodávány stroje, které splňují emisní řešení stupeň IV. Izraelský partner prostřednictvím svých poboček a obchodní sítě zajišťuje nejen prodej traktorů, ale zároveň pozornost věnuje zajištění kvalitního a plynulého fungování poprodejního servisu pro zákazníky. Farmáři a zemědělci tak mají k dispozici kompletní služby spojené s prodejem nových strojů, jejich servisem a nákupem originálních náhradních dílů.

„Usilujeme o posilování pozic na trzích západní Evropy a Severní Ameriky, ale pozornost věnujeme i dalším obchodním nabídkám. Proniknutí do této oblasti je pro nás lákavou příležitostí k rozšíření působnosti. Zákazník je pro nás klíčový, proto jsme otevření všem možnostem spolupráce, kde evidujeme zájem o značku ZETOR,“ říká Martin Blaškovič, výkonný ředitel ZETOR TRACTORS a. s.

Vstup na izraelský trh je pro společnost ZETOR TRACTORS a. s. zcela novou příležitostí. Přítomnost značky Zetor na izraelském trhu je premiérou. V rámci uzavřeného kontraktu se plánuje dodávka strojů v objemu několika desítek kusů s potenciálem postupného navyšování.*

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *