20.02.2024 | 10:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Žluté kompaktory jsou všude doma

Kompaktory Bednar Swifter jsou určeny pro zpracování půdy před setím, lze je využít jak po orbě, tak v bezoorebných systémech. K dispozici jsou typy v záběru od 3 do 18 metrů s dobrými provozními vlastnostmi i ekonomikou a snadnou údržbou.

Tradiční kompaktory Bednar připraví rychle velkou plochu pro secí stroj, což je ve stále se zmenšujícím časovém okně velice důležité. Dokonale urovnávají povrch připravovaného pozemku po předešlých pracovních operacích a připravují seťové lůžko i pro secí stroj bez přípravy půdy. Vytvářejí ideální strukturu půdních částic nezbytnou pro prohřátí a provzdušnění půdního profilu, který je předpokladem pro rychlé a vyrovnané vzcházení všech vysetých rostlin. Kvalitně připravené seťové lůžko umožňuje nejen zakládat porosty do správné hloubky, ale také urychluje práci secí kombinace.

Swifter SO F

Příprava půdy předseťovými kompaktory Bednar je stále oblíbenější. V segmentu modelů o pracovním záběru 4 až 8 metrů je k dispozici osvědčená koncepce strojů Swifter SO F. Díky své lehké ale velmi odolné konstrukci má tato technika velmi malé požadavky na tahový výkon traktoru. Během jednoho přejezdu lze uvedeným strojem připravit správné seťové lůžko, které je důležité pro rovnoměrné vzcházení porostů.

Swifter SE

Modelová řada Swifter SE nabízí předseťové kompaktory s pracovními záběry od 8 do 12 metrů. Vysoká pracovní rychlost umožňuje s těmito stroji dosahovat vysokých denních výkonů. Výhodou kompaktorů Swifter SE je nezávislé zavěšení pracovních sekcí pro dokonalé kopírování terénu. Bezpečnou přepravu i při pracovních záběrech 12 metrů zaručuje skládáním bočních rámů směrem dopředu na tažnou oj.

Více se o kompaktorech Swifter dočtete v Zemědělci č. 8.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down