27.12.2021 | 09:12
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Zvýšené pohodlí a zlepšená ovladatelnost

Technicky vyspělá kabina nových modelů rypadel Doosan DX140LC-7, DX140LCR-7 a DX160HT-7 vyniká prostorností a ergonomií, čímž posouvá pohodlí obsluhy a snadnost ovládání na novou úroveň. Vylepšená kabina je vybavena novým vysoce kvalitním sedadlem a standardně nabízí více funkcí než jiné stroje na trhu, což zajišťuje vynikající ovladatelnost a vysokou přesnost při veškerých aplikacích.

 

Mezi další klíčové nové funkce v kabině a jejím okolí patří nová osmipalcová obrazovka Doosan Smart Touch, která poskytuje více informací, DAB Audio (Systém volání handsfree a Bluetooth), bezklíčové startování a dálkové uzamykání/odemykání dveří, plně nastavitelné vzduchově odpružené sedadlo s vyhříváním (s volitelnou funkcí chlazení) či systém paralelních stěračů a nové provedení pedálů.

Nová kolová rypadla také disponují novým inteligentním hydraulickým systémem, který ve srovnání s předchozími modely přináší při práci s přídavnými zařízeními zlepšení přibližně o 30 %. Nový systém využívá inteligentní logiku hydrauliky pro optimální rozdělení hydraulického průtoku, když rameno i přídavné zařízení pracují současně, s novým prioritním ventilem a dodatečným hydraulickým vedením udržujícím nepřetržitý hydraulický průtok k přídavnému zařízení, i když je rameno právě používáno.

Na ovládacím panelu u nových rypadel je k dispozici nový režim Naklápěcí rotátor, který lze zvolit pro zajištění optimalizovaného hydraulického průtoku, a pomoci tak maximalizovat přesnost práce naklápěcího rotátoru odstraněním zpětného tlaku.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2022 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down