10.08.2017 | 01:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Aplikační technika z jihu Čech

Česká firma AGRIO byla založena v roce 1993. Od té doby se specializuje na výrobu postřikovačů. Dnes nabízí kompletní řadu nesených, návěsných, nástavbových a samojízdných postřikovačů. Přibližně polovina její produkce směřuje na náročný německý trh. Postřikovače AGRIO mají své majitele ale i v jiných zemích, například v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku, na Ukrajině, v Litvě, Lotyšsku, Švédsku, Srbsku, Rumunsku, Rakousku nebo Kazachstánu. Předností postřikovačů z jihu Čech je konstrukční vyspělost, spolehlivost, robustnost a snadné ovládání.

Pro společnost AGRIO MZS s. r. o. z Křemže je zemědělská výstava Naše pole celostátní akcí, které věnuje patřičnou pozornost a předpokládá, že se jí bude zúčastňovat i v budoucnu.
V Nabočanech jihočeská firma vystavila novinku – samojízdný postřikovač Dino, který se podrobil dlouhodobému testování. Toto období v současné době končí a vedení společnosti předpokládá, že první tři kusy nulté série budou zemědělcům k dispozici na jaře příštího roku. Od roku 2019 bude tento postřikovač AGRIO vyvážet do celé Evropy.*

Článek vyjde v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down