19.05.2022 | 02:05
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Digitální správa pneumatik budoucnosti

Společnost Continental představuje novou generaci systému správy pneumatik ContiConnect. Verze 2.0 zavádí nezbytnou infrastrukturu pro komplexní digitální správu pneumatik budoucnosti.

Technologická společnost Continental doposud ladila prostředí svého systému tak, aby bylo dokonale v souladu s konkrétními požadavky zákazníků provozujících vozové parky po celém světě. Platforma ContiConnect 2.0 se zaměřuje na digitalizaci a inteligentní správu pneumatik.  Průběžná analýza rozsáhlého souboru dat získaných z pneumatik vytváří širokou datovou základnu. ContiConnect 2.0 umožní provádět údržbu pneumatik, a to jak u osobních a nákladních automobilů či autobusů, tak u terénních automobilů přesně v době, kdy je třeba.

Systém ContiConnect 2.0 vychází ze stávajících funkcí, jako je průběžné monitorování tlaku v pneumatikách, možnost digitálně sledovat zbývající kilometrový výkon, hloubku dezénu a stav všech pneumatik ve vozovém parku. K tomu navíc došlo ke značnému zvýšení uživatelského komfortu. Byla spuštěna nová aplikace, která poskytuje přehled o veškerých zmíněných oblastech a správcům vozových parků přináší relevantní informace v cílené  podobě.

Veškerá data, která jsou ohledně pneumatiky a vozidla dostupná, se neustále průběžně analyzují a umožňují přicházet s přesnými prognózami stavu pneumatik. Servis pneumatik a vozidel lze koordinovat a vzájemně ladit tak, aby bylo dosaženo optimálního efektu včetně propojení servisu s dodavatelem pneumatik. Výsledkem je vyšší efektivita vozového parku, nižší celkové náklady a jistota pro správce vozových parků, že jejich vozidla budou k dispozici delší dobu. Nová platforma bude uvedena na  trh v průběhu roku 2022.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down