22.04.2021 | 06:04
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Důležitá je kvalitní technika i servis

Obchodní spolupráce mezi společnostmi BONAGRO a. s. a P & L, spol. s r. o., trvá téměř třicet let. Za toto období dodal prodejce zemědělskému podniku z Blažovic desítky strojů. Důvodem není pouze nabídka kvalitní techniky, ale také rychlý a profesionální servis a vzájemná důvěra.

„Tradice zemědělské společnosti BONAGRO a. s. sahá do první poloviny devadesátých let minulého století. Ze svého střediska v Blažovicích, obci ležící v okrese Brno-venkov, obhospodařujeme přibližně 4000 ha zemědělské půdy, z nichž je 3850 ha orné půdy a zbytek tvoří trvalé travní porosty a vinohrad,“ představuje podnik z Blažovic předseda představenstva Ing. Roman Zvěřina. Živočišná výroba se specializuje na chov mléčného skotu holštýnského plemene s 1150 dojnicemi a uzavřeným obratem stáda. Hlavním cílem rostlinné výroby je zajištění krmivové základny pro živočišnou výrobu a pěstování tržních plodin.

Výkonná technika je podmínkou

Zemědělský podnik této velikosti musí být velmi dobře vybaven kvalitní, výkonnou a dlouhodobě spolehlivou technikou. V případě její poruchy potřebuje rychlý a profesionální servis. Mezi společnosti, s nimiž BONAGRO spolupracuje dlouhá léta, patří firma P & L, spol. s r. o., a její středisko v Hrubčicích. Za téměř tři dekády dodala společnost P & L do Blažovic desítky strojů. Významné postavení mezi nimi má technika spojená s provozem živočišné výroby, od secích strojů na kukuřici přes techniku zajišťující dostatek krmiv až po stroje na aplikaci tuhých a tekutých organických hnojiv.*

Více v regionální příloze týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down