24.02.2024 | 07:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Dvě ceny AE50 Awards 2024 pro traktory Fendt

V polovině února vždy Americká společnost zemědělského a biologického inženýrství (ASABE) uděluje ceny American AE50 Awards. V letošním roce získaly prestižní ocenění hned dva traktory Fendt: Fendt 200 Vario a nový Fendt 600 Vario.

Eric Hansotia, prezident, předseda představenstva a generální ředitel AGCO Corporation, řekl:

"Koncern AGCO je velmi poctěn uznáním společnosti ASABE i v letošním roce. Za poslední čtyři roky získala společnost AGCO a její značky 24 ocenění AE50, což potvrzuje naši pozici lídra v oblasti inovací a technické dokonalosti, která zlepšuje schopnosti zemědělců a zlepšuje jejich provoz."

Se dvěma cenami AE50 Awards 2024 pro traktory modelové řady Fendt 200 Vario a Fendt 600 Vario získal Fendt za poslední čtyři roky dvanáct ocenění AE50. Fendt 200 Vario byl poprvé představen severoamerickým zákazníkům v březnu 2023 během veletrhu Commodity Classic a je již možné jej objednávat. Obratné traktory modelové řady Fendt 600 Vario byly poprvé vystaveny veřejnosti na veletrhu Agritechnica 2023 a v Severní Americe budou k dispozici od konce srpna 2024.

Každý rok je na konferenci ASABE Agricultural Equipment Technology Conference (AETC) cena AE50 Award udělována 50 vybraným zemědělským technologickým vývojům nebo produktům, které prokazují nejvyšší úroveň inovace, významný technologický pokrok a dopad na obsluhovaný trh. Letos se konference konala v Louisville v Kentucky (USA), těsně před National Farm Machinery Show v Louisville.

Kompaktní specialista - Fendt 200 Vario

Fendt 200 Vario kombinuje maximální manévrovatelnost a vysoký výkon s kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Stroj má prostornou kabinu a systém FendtONE pro snadné a pohodlné ovládání. Inovativní koncept extra výkonu Fendt DynamicPerformance zvyšuje výkon u modelu Fendt 211 Vario. V Severní Americe lze objednávat modely Fendt 209 až Fendt 211 Vario a odpovídající modely speciálních traktorů Fendt 200 V/F/P Vario.

Agilní a efektivní - Fendt 600 Vario

Zcela nově vyvinuté traktory modelové řady Fendt 600 Vario se pohybují ve výkonovém rozsahu 164 - 224 koní s novým motorem Agco Power CORE 50 se čtyřmi válci a zdvihovým objemem 5 litrů. Všechny modely této řady jsou vybaveny koncepcí přídavného výkonu Fendt DynamicPerformance. V závislosti na provozních podmínkách poskytuje Fendt DynamicPerformance až o 15 k vyšší výkon. Vysoký výkon a užitečné zatížení s nízkým poměrem hmotnosti na výkon motoru, ovládání FendtONE a systém regulace tlaku v pneumatikách z výroby vedou k efektivnímu univerzálnímu nasazení nových traktorů.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down