14.08.2023 | 08:08
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Hadice, profily, těsnění či dopravníky

Na výstavě Naše pole v Nabočanech je společnost GUMEX, spol. s r. o., ze Strážnice na Moravě tradičním vystavovatelem. Rodinná firma založená v roce 1994 má pobočky v Brně, Praze, Hradci Králové a Plzni. Dceřiná společnost GUMEX SK, spol. s r. o., provozuje svoje pobočky na Slovensku.

Firma GUMEX se specializuje na hadice, pryžové profily, těsnění a dopravníkové pásy. Nabízí celou řadu produktů a služeb pro průmysl i zemědělství, její katalog zahrnuje stovky položek.

Hadice a profily

Velmi široký je sortiment hadic. Zahrnuje hadice pro kapaliny, plyny, sypké látky či potraviny a nechybí ani sací hadice. Vlastní hadice doplňuje nabídka příslušenství, různých spojek, šroubení a chrániček. Často zákazníci požadují také výrobu hadice přesné délky a její osazení koncovkami. Nabídku plochých materiálů tvoří široká škála těsnicích pryží, polyuretany, teflony, ale také mikroporézní pryž nebo elastony ve formě technické plsti či tlumicích desek. Novinkou je rozšíření nabídky plastových produktů, především polypropylenu, polyetylenu či polyamidu, včetně technologie jejich zpracování. Téměř každého uspokojí také sortiment profilované pryže, ať již v podobě porézních či pryžových profilů, včetně samolepicích, dodávaných v metráži nebo těsnicích profilů s kovovou výztuhou Pireli.

Dopravníky

Pro zemědělce je velmi zajímavou službou výroba dopravníkových pásů z různých materiálů (plastů, pryže). Výrobní oddělení společnosti GUMEX provede přípravu, následnou montáž i servis dopravníkových pásů všech běžných šířek a délek. Na dopravníkové pásy lze navařit unášeče, vodicí klínky nebo boční vlnovce. Speciální kategorií jsou elevátorové dopravníkové pásy, na které GUMEX vyrábí i kovové korečky. Pásy mohou být určeny jak pro různé výrobní linky, tak například pro dopravu mezi sily či pro jejich plnění.   

Z velmi širokého sortimentu jmenujme ještě pryžové a plastové průmyslové podlahoviny a rohože, protihlukové izolace včetně jejich úpravy na míru. Zajímavým produktem jsou protiprůvanové fólie do vrat, průchodů nebo výrobních hal, kde zlepšují pracovní prostředí na jednotlivých pracovištích. Součástí dodávky je i montáž. Při zpracování některých materiálů GUMEX využívá vodní paprsek, řezací nebo frézovací plotry. Výsekový stroj umožňuje vyrábět velké série stejných kusů, díky nimž může firma GUMEX nabídnout zákazníkům zajímavou cenu. Ve vybavení firmy nechybí ani laminovačka, na níž lze vyrobit různá samolepicí těsnění.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down