17.02.2024 | 12:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

IBX 200 / IBX 300 – nové ISOBUS ovládací přístroje firmy Grimme

Další novinkou společnosti Grimme, připravenou pro rok 2024, je nový ovládací přístroj IBX 200 a IBX 300 s rozhraním ISOBUS, který lze poprvé používat jako hlavní ovládací přístroj, ale také ve spojení s ovládacím terminálem ISOBUS jako dodatečný ovládací přístroj.

S novým modelem ovládacího přístroje IBX lze obsluhovat několik zemědělských strojů s rozhraním ISOBUS současně nezávisle na stroji a výrobci.

Snadné ovládání

Vývojáři u společnosti Grimme při vývoji nového ovládacího přístroje věnovali velkou pozornost tomu, aby práce s ním pro uživatele byla co nejsnazší. Přidělení všech ovládacích prvků AUX-N lze provést libovolně až na čtyřech úrovních. Vedle displeje s indikátorem stavu a přidělení jsou obě varianty IBX vybaveny osmi volně přidělitelnými fóliovými tlačítky, jedním tlačítkem pro změnu úrovně, jedním tlačítkem pro změnu nabídky či stroje a dvěma skrolovacími kolečky s funkcí otáčení a potvrzení vybrané volby stisknutím.

Libovolné přizpůsobení přístroje

Libovolné přizpůsobení umožňuje jedno a obouruční obsluhu, dokonce i s rukavicemi. Navíc splňují ovládací přístroje bezpečnostní požadavky ISO 25119 a dosahují tudíž funkční zajištění dle AgPLr-B (required agricultural performance level).

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down