Kam pro náhradní díly?

Společnost T-AGRO CZ, s. r. o., je stoprocentně česká firma. Drtivá většina zemědělců ji zná jako dodavatele náhradních dílů na zemědělskou techniku, vyrobenou u nás i v zahraničí. Objednat si v T-AGRU mohou podle vlastního uvážení originální nebo neoriginální náhradní díly na téměř veškerou techniku od více než stovky výrobců z celého světa.

Společnost T-AGRO pokrývá svojí nabídkou území celé republiky. K zajištění objednávek má k dispozici šest poboček. Co se týče portfolia, koupit si u ní lze náhradní díly na stroje prakticky všech značek, které se u nás vyskytují.
Objednat si lze všechny konstrukční díly, jak originální, tak neoriginální. A protože je současná technika velmi rozmanitá a složitá, počet modelů široký a změny ve výrobním programu firem časté, musí být pracovníci firmy T-AGRO vybaveni veškerými katalogy náhradních dílů. Se zemědělci aktivně spolupracují a často jim pomáhají určit ten jediný správný náhradní díl. Už jenom tento fakt, že je třeba mít neustále stoprocentní přehled o statisících katalogových položkách je velmi náročné a klade na zaměstnance vysoké nároky.
Praktická znalost široké nabídky opotřebitelných dílů a hlavně bohaté zkušenosti v oblasti výroby náhradních dílů a zemědělských strojů jsou velkou výhodou. Tam, kde normální uživatel tápe, musí příslušný protějšek ve firmě T-AGRO určit správný díl a ihned jej vyskladnit nebo objednat, aby byla doba, po kterou zákazník na součástku čeká, co nejkratší. Rychlá reakce na potřeby všech spotřebitelů podnikajících v oboru je jednou z priorit firmy T-AGRO CZ, s. r. o.*

Celý článek vyjde v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *