12.03.2024 | 06:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Kde se velké zemědělské stroje setkávají se špičkovými technologiemi

Ve společnosti CNH přinášejí její zaměstnanci inovace, inspirované zákazníky a integrují pokročilé technologie. Výsledkem jsou pokrokové produkty, díky nimž je zemědělství produktivnější, efektivnější a ziskovější.

Série fotografií dává nahlédnout do zákulisí moderní továrny na výrobu sklizňové techniky.  Tzv. Harvesting Center of Excellence koncernu CNH ve městě Zedelgem v Belgi je domovem oceňované sklízecí mlátičky New Holland CR11.

První samojízdná sklízecí mlátička v Evropě

New Holland Harvesting Center of Excellence bylo založeno v roce 1906 a vyrábí výkonné sklízecí mlátičky CX a CR. Je to také místo, kde se zrodila první samojízdná sklízecí mlátička v Evropě.

Nedávno oznámili zástupci koncernu CNH nejnovější vývoj v této lokalitě, pětiletý investiční plán ve výši 150 milionů eur, zaměřený na rozšíření výzkumných, vývojových a výrobních kapacit. Tento plán se zaměřuje na další vylepšení a výrobu zcela nové sklízecí mlátičky  CR11, vlajkové lodi nové generace sklízecích mlátiček značky New Holland.

Tento stroj využívá pokročilé technologie umělé inteligence k zajištění vysoké produktivity. Strojové učení v reálném čase, automatizované prediktivní úpravy, inteligentní řízení využívání paliva a jedinečné senzory pro hodnocení složení zrna (obsahu živin) sklízených plodin jsou jen některé z jeho mimořádných funkcí.

Automatizace pro zvýšení produktivity

Automatizace pro zvýšení produktivity je srdcem sklízecí mlátičky New Holland CR11 a tento princip platí i pro její výrobu. Montážní a logistická oblast bude kompletně přepracována s využitím principů zeštíhlení výroby. Automaticky řízená vozidla budou převážet rozpracované sklízecí mlátičky montážní linkou, čímž vytvoří bezpečnější, efektivnější a flexibilnější proces. Sklízecí mlátičky budou komplexně testovány a kontrolovány ve čtyřech nových inline zkušebních stanicích, což zajistí nejvyšší kvalitu jejich montáže.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down