02.01.2024 | 08:01
Autor:
Kategorie:
Štítky:

New Holland Construction uvádí na trh nový mini pásový nakladač C314

Společnost New Holland Construction uvede v roce 2024 pro Severní Ameriku na trh svůj první mini pásový nakladač, který bude vyhovovat společnostem, zabývajícím se údržbou krajiny a péčí o zahrady – model C314. Tento nový stroj je lehký model mini pásového nakladače, který je zkonstruován tak, aby snadno manévroval na různých staveništích a zvládl širokou škálu úkolů, od nakládání přes vyklápění až po vrtání.

"Minipásový nakladač C314 jsme navrhli a vyrobili od základu tak, aby splňoval různorodé potřeby dodavatelů," říká Ryan Anderson, manažer produktového marketingu společnosti New Holland Construction North America. "Minipásové nakladače jsou v krajinářském byznysu nezbytností a my věříme, že mít jeden z nich na přívěsu je nezbytným nástrojem pro každé staveniště."

Řešení více projektů s jedním strojem

Mini pásový nakladač C314 s výkonem motoru 25 koní umožňuje obsluze stát se všeumělem díky své schopnosti přizpůsobit se práci, která ho čeká. Stroj lze použít pro různé projekty. Od dláždění teras a chodníků, přes přemisťování nařezaných kusů stromů a keřů, až po provádění lehkých stavebních prací, jako je budování základů.

Ve spojení s rozsáhlým seznamem příslušenství, které lze se strojem použít, má nový mini pásový nakladač C314 všestrannost pro kopání, nakládání, vrtání a další práce. Nový stroj je kompatibilní se sadou 29 přídavných zařízení společnosti New Holland Construction a je schopen provozovat tuto širokou škálu přídavných zařízení díky pomocnému průtoku hydraulického oleje. Obsluha může provádět mírné konstrukční projekty, jako je pokládání patek pro malé budovy, práce na oplocení a zavlažování nebo odvodňování. Nakladač také nabízí optimální výsypnou výšku pro snadné nakládání.

Jedinečná ergonomie

Pro lepší kontrolu nad strojem umístí mini pásový nakladač C314 obsluhu blíže k pohonu a motoru. Vzhledem k tomu, že se jedná o stroj se stojící obsluhou, obsluha má lepší stabilitu, když je umístěna blíže ke středu stroje.

"Mini pásový nakladač C314 je jen začátkem nových strojů, které přicházejí do portfolia společnosti New Holland Construction," vysvětluje Anderson. "Jsme nadšeni, že můžeme tímto uvedením na trh proniknout do nové kategorie produktů a být schopni dodat tak všestranný stroj pro dodavatele prací, který hraje roli každý den na jejich stavbách."

Debut na ConExpo 2023, dále i na Agritechnice

Mini pásový nakladač C314 byl poprvé vystaven 14.–18. března 2023 na stánku New Holland Construction na veletrhu ConExpo v Las Vegas v Nevadě. Dále byl k vidění i na veletrhu Agritechnica 2023 v Hannoveru. Pro více informací navštivte newhollandpurpose.com.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down