New Holland Construction uvádí na trh kompaktní pásový nakladač C330 Super Boom Vertical Lift

Po předvedení na výstavě ConExpo 2023 společnost New Holland Construction oficiálně zpřístupňuje průkopnický kompaktní pásový nakladač C330 Super Boom pro komerční trh v Severní Americe. Tento robustní stroj se středním rámem nastavuje nový standard pro manévrovatelnost ve stísněných prostorech.

Kompaktní vertikální pásový nakladač C330, který se může pochlubit robustním motorem o výkonu 67 koní, představuje ikonický výložník New Holland Construction Super Boom. Tato revoluční konstrukce integruje prvky, jako je nízké umístění ramen, což výrazně zlepšuje viditelnost obsluhy a bezpečnost na pracovišti.

Flexibilní a obratný

"Kompaktní pásový nakladač C330 s vertikálním zdvihem je postaven s ohledem na flexibilitu a manévrovatelnost pro zákazníky, kteří řeší projekty bytové výstavby, krajiny a zemědělství, kde je zásadní zvedání a přeprava," říká Doran Herritt, produktový manažer společnosti New Holland Construction North America. "Netrpělivě jsme očekávali debut stroje v terénu a jsme nadšeni, že můžeme oznámit, že tento den je konečně tady. Pokročilá technologie řízení spotřeby a lepší výhled z kabiny nepochybně zapůsobí na obsluhu na jakémkoli pracovišti."

Kompaktní pásový nakladač New Holland C330 s vertikálním zdvihem se může pochlubit působivou nosností pro snadnou manipulaci s přepravou velkých materiálů, jako jsou kameny, kámen a dřevo. S využitím sofistikovaného elektrohydraulického ovládání (E-H) může stroj projíždět těsnými obytnými prostory, hladce procházet brankami na dvorku a snadno manévrovat mezi budovami.

Vhodný i pro poskytovatele služeb

Díky ovládacím prvkům E-H mohou operátoři bez námahy přecházet mezi řízením ISO a H-Pattern, což jim poskytuje plnou kontrolu nad funkcemi pohonu a přídavnými zařízeními. Tato všestrannost staví kompaktní pásový nakladač C330 do pozice dokonalého řešení pro dodavatele a provozovatele služeb, kteří řeší různorodou škálu úkolů pomocí jediného stroje.

Modely vybavené ovládáním E-H umožňují obsluze přizpůsobit nastavení rychlosti a citlivosti ovládání hydrauliky tak, aby odpovídalo preferencím. Funkce řízení spotřeby dohlíží na řízení otáček a zajišťuje bezproblémové fungování i při manipulaci s velkým zatížením. Stroj má velký výkon, sílu a stabilitu pro zvedání i těžkých materiálů bez přerušení; v konečném důsledku to vede ke zvýšení celkové efektivity.

Více informací v Mechanizaci zemědělství.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down