Linky na zpracování osiva pro semenářské podniky

Z Litomyšle přijela do Brna vystavovat Agromega, s. r. o. Hlavní oblastí činnosti firmy jsou dodávky technologických souborů pro zpracování osiv včetně strojů a zařízení pro jejich dopravu, čištění, moření, pytlování, paletizaci a skladování. Mezi zákazníky jsou však i odběratelé jednotlivých strojů.
Agromega zastupuje značky Schmidt–Seeger AG a Westrup, které jsou základními dodavateli technologií. Od roku 2004 pak nabízí na trhu vlastní výrobek, modulovou mořičku osiv Rotostat Compact M50. Je též prodejcem šlechtitelské mechanizace. Do roku 2000 zastupovala firmu Hege, po jejím zakoupení značkou Wintersteiger je autorizovaným dealerem obou firem.
Dánská Fiona se prostřednictvím Agromegy vrátila na náš trh s nabídkou svých secích strojů. S pracovními záběry do čtyř metrů jsou vhodné pro menší a střední zemědělské podniky. Kromě prodeje strojů a zařízení provádějí pracovníci podniku kontrolní testování mořiček osiv, opravy a repase strojů pro zpracování osiv a poradenskou činnost v oblasti ochrany rostlin.
Návštěvníci výstavy si na stánku mohli prohlédnout sítový čistící stroj s aspirací SMA 10 od Schmidt–Seeger AG, čističku Westrup S–600 nebo modulovou mořičku osiv Rotostat Compact M50, včetně výměnné mořicí komory M20.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *