Losování vítěze soutěže o radličkový podmítač

 Firma Some Jindřichův Hradec, s. r. o., ve spolupráci s firmou A. Pöttinger, spol. s r. o., uspořádala soutěž, ve které obeslala dotazníkem zemědělce, kteří již techniku od tohoto prodejce vlastní a užívají. Účelem této akce bylo získat informace a zkušenosti z provozu a současně podpořit prodej radličkových podmítačů Pöttinger. Průzkum spokojenosti zákazníků a komunikace s nimi jsou pro zúčastněné firmy důležité z hlediska dalšího zlepšování služeb.
Soutěž ještě podpořila začátkem tohoto roku masivní letáková akce, ve které byly zájemci informováni nejen o jejím průběhu, ale seznámili se i s kompletním sortimentem značky Pöttinger, doplněným rozhovorem s jedním z uživatelů těchto strojů.
Jeden z řady podmítačů, Pöttinger Synkro 3003, se nakonec také stal hlavní cenou pro vylosovaného soutěžícího. Získal v něm nejen klasický podmítač pro práci do pěti až deseti centimetrů, ale po demontáži bočních radliček i kypřič do 25 až 30 cm. Přidáním zařízení pro výsev meziplodin lze navíc s tímto strojem provádět při jedné jízdě dvě operace.
Poslední den konání veletrhu Techagro zástupci obou firem vylosovali z několika set přihlášených šťastného výherce.
O tom, že věrnost značce se vyplácí, se přesvědčil Pavel Kročil z Rýmařova. Připojujeme se ke gratulantům a přejeme mnoho hektarů zpracovaných tímto strojem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *