06.03.2024 | 07:03
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Modernizované traktory Case IH Magnum a inovace u podvozků řady Quadtrac

Výrobce Case IH vstupuje do nové éry výkonu a efektivity s traktory Magnum modelového roku 2025. Nejnovější upgrady, které byly poprvé prezentovány na výstavě Commodity Classic, staví na odkazu řady Magnum již více než 37 let. Case IH také představil novou technologii pásových podvozků pro Steiger Quadtrac.

Prémiová vylepšení traktorů Magnum modelového roku 2025 jsou navržena s ohledem na vyšší produktivitu. Vyšší výkon traktorů Case IH Magnum modelového roku 2025 – v rozmezí od 265 do 405 k – pomáhá zemědělcům efektivně plnit úkoly tím, že dovoluje pracovat s nářadím o větším pracovním záběru. Zároveň se zlepšuje i přesnost prostřednictvím automatizovaného ovládání rychlosti a automatického satelitního řízení.  

"Pokračujeme v budování silných kořenů řady Magnum jako nejdůvěryhodnějšího traktoru na světě," říká Morgen Dietrich, vedoucí segmentu traktorů ve společnosti Case IH.  

Moderní mechanická převodovka

Dietrich vysvětluje, že nový model Case IH Magnum 355 bude standardně dodáván s 21-rychlostní převodovkou PowerDrive, která směřuje k budoucím schopnostem autonomie.

Nová řešení traktorů Case IH ale nekončí s novými traktory Magnum modelového roku 2025. Case IH pokračuje v inovacích novou technologií odpružení Heavy-Duty pro tahače Quadtrac Steiger (HDS). Postaveno s novým designem pásových jednotek, HDS zvyšuje komfort obsluhy a životnost stroje tím, že výrazně snižuje otřesy a vibrace, přenášené z podvozku na stroj, a zároveň dochází i ke zvýšení produktivity díky vyšším pojezdovým rychlostem.*

Více informací v Mechanizaci zemědělství.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down