No ACF gallery field data found
29.11.2022 | 08:11
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na jihu Čech slaví třicátiny

Již tři dekády využívají zemědělci služby a výrobky společnosti AGRIO MZS s. r. o. Od rekonstrukce starších postřikovačů urazila společnost z jihu Čech dlouhou cestu. Během ní vyvinula stroje špičkových parametrů, které jsou žádané nejen u nás, ale i v dalších vyspělých zemích.

„Letos na podzim je to již třicet let, co jsme ještě jako sdružení soukromých osob začali v Křemži podnikat,“ vzpomíná jednatel společnosti AGRIO MZS s. r. o. Ing Ivan Olšan a s úsměvem dodává: „Společnost s ručením omezeným jsme založili na jaře roku 1993, a tak vlastně můžeme slavit třicátiny od letošního podzimu až do příštího léta.“ Důvodů k oslavě je však více, kromě vlastního letopočtu jsou to úspěchy na trhu a také zdárně probíhající modernizace výrobního závodu. Ten změnil v průběhu času místo a postupně mění i svoji podobu.   

Během covidu nezaháleli

Období covidové pandemie trochu paradoxně pomohlo vedení společnosti realizovat některé plány v oblasti výroby, a to jak z pohledu investic do staveb, tak řízení a efektivity výroby.  „Prostředky, které bychom za normální situace vyčlenili na výstavy a veletrhy, jsme mohli investovat do vlastního areálu a díky tomu, že jsme nemohli nikam jezdit, jsme měli na uskutečnění plánů i čas,“ vysvětluje Ing. Olšan a dodává: „V posledních dvou letech jsme celkově proinvestovali největší částku v historii firmy.“  Investice se týkaly nejen výrobních, ale i nevýrobních prostor.  A s investicemi je třeba podle Ing. Olšana počítat i v budoucnu. 

Celý článek vychází v listopadovém Farmáři.*

 

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2023 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down