20.02.2024 | 10:02
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Na stánku jich bylo deset

McCormick Farm je klíčem k budoucnosti, který umožňuje zemědělcům řídit a digitalizovat své operace a kontrolovat je prostřednictvím speciální aplikace, která je plně integrována s dalšími digitálními nástroji, jako je telematika a vzdálená diagnostika, informační systém pro řízení farmy, satelitní navádění a mnoho dalšího.“ Píše se v tiskové zprávě společnosti Argo tractors.

Nebyla by to společnost italská, kdyby nebyla věnována pozornost také vzhledu produktů. Společnost McCormick má vlastní designové oddělní Style Centre, které zapracovává do vzhledu nejen estetičnost ale i praktičnost a neopomíjí ani identitu značky. Všechny traktory jsou nyní vybavovány speciální výbavou Red Spirit, která se vyznačuje tmavě červenou metalízou a černými ráfky.

Nová kabina

Další novinkou je nová kabina pro traktory X7.6 a X8. Chytrá kabina McCormick byla navržena a zkonstruována tak, aby nabízela nejen více prostoru, ale i pohodlí pro dlouhé pracovní dny. Nový systém LED světlometů zajišťuje optimální viditelnost zejména při práci v noci. Čelní sklo, dveře a zadní okno využívají nové inovativní skleněné tabule vyvinuté společností Saint Gobain, které zlepšují tepelnou izolaci v létě i v zimě. Kromě toho výrazně zvyšují tepelný komfort v kabině. Ovládací prvky byly přepracovány tak, aby byly ještě snadněji a pohodlněji dosažitelné a vylepšena byla i přístrojová deska a její uživatelské rozhraní. A konečně, vzhled interiéru dotváří nové plastové obložení v automobilovém stylu.

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down