28.10.2023 | 08:10
Autor:
Kategorie:
Štítky:

Argo Tractors a novinky na Agritechnice

Společnost Argo Tractors představí na svém stánku traktory McCormick a Landini. Značka McCormick bude zastoupena deseti modely a kromě traktorů se návštěvníci budou moci seznámit s ekosystémem aplikací chytrého zemědělství.

Aplikace umožňují zemědělcům digitalizovat své operace, analyzovat, plánovat a na základě získaných dat se rozhodovat, stejně jako spravovat flotilu strojů, případně na dálku diagnostikovat problém. Také v rodině Landini se představí aplikace LandiniFarm, která bude k dispozici pro všechny traktory Landini Stage V.

Novinky u McCormicků

Nedávno se u traktorů McCormick objevila líbivá edice Red Spirit, která se vyznačuje červenou metalízou a černými ráfky.

Nicméně mezi úplně nejčerstvější novinky patří nová kabina pro traktory X7.6 a X8. Kabina byla navržena a zkonstruována tak, aby si řidič mohl vychutnat ještě více prostoru a pohodlí a mimo jiné je vybavena speciálním sklem vyvinutým společností Saint Gobain, které zlepšují tepelnou izolaci, a výrazně tak zvyšuje tepelný komfort. Nový je i systém LED světlometů a přepracovány byly i ovládací prvky, které jsou nyní ještě snadněji a pohodlněji dosažitelné. A konečně, vzhled interiéru dotváří nové plastové obložení v automobilovém stylu.

Další novinkou, o které jsme psali v samostatném článku, je využití nové převodovky P3-Drive  ve středně výkonných traktorech řady X5, z nichž model McCormick X5-120 je na listu finalistů soutěže o titul Traktor roku 2024.

Novinky v rodině Landini

Značka Landini bude mimo jiné prezentovat traktor Rex 4-120 GT RoboShift Dynamic, který je rovněž finalistou soutěže o titul Traktor roku 2024. Kromě toho ukáže jak pokračuje v cestě za elektrifikací s konceptem REX4 Full Hybrid, který již získal ocenění za technickou inovaci na veletrhu Eima 2022.*

Napsat komentář

Napsat komentář

deník / newsletter

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Copyright © 2024 Profi Press s.r.o.
crossmenuchevron-down