Nabídka polské zemědělské techniky

Obchodní společnost POL-AGRO TRADING ZT s. r. o. z Frýdku-Místku se řadí k předním dovozcům polské zemědělské techniky do České republiky. Její aktivity jsou spojeny s předními polskými výrobci zemědělské techniky Ursus, Pronar či Unia, navázanými na nadnárodní koncerny světových značek. Sortiment firmy tvoří především přívěsné pracovní stroje nejen pro menší a střední farmy, ale i pro větší podniky, především v oblasti dopravní techniky a sklizně pícnin.

Obchodní společnost POL-AGRO TRADING ZT s. r. o. působí po celé republice, kde spolupracuje s řadou regionálních prodejců zemědělské techniky. Současně zajišťuje náhradní díly ke všem dodávaným strojům, ale nejen ty, zajistí náhradní díly k takřka všem polským strojům, nevyjímaje obilní mlátičky Bizon, svinovací lisy Sipma, postřikovače Śleza-Pilmet, krmné vozy WP, rozmetadla prášků RCW-Piast, vyorávače brambor TEK a další.
Na zemědělské výstavě Naše pole se firma ze severu Moravy prezentovala technikou značek Ursus a Pronar.

Pro nenáročné zákazníky
Výrobní společnost Ursus je tradičním polským výrobcem traktorů, návěsů, pícninářské a komunální techniky. Mottem společnosti je polský kapitál – evropská kvalita, tedy výroba různých strojů a zařízení v evropské kvalitě a za dobrou cenu. Traktory Ursus prodává firma POL-AGRO druhým rokem. Jde o sedm modelů s výkonem od 55 do 110 k, s tím, že od podzimu výrobce nabídne i traktor s výkonem 150 k. Traktory Ursus osloví zájemce, kteří hledají jednoduchý traktor s plně mechanickým ovládáním za příznivou cenu. Stroje jsou osazeny motory Perkins splňujícími emisní normu Euro 3 a převodovkami Carraro 12×12 s mechanickým reverzem a plazivými rychlostmi. Nový model s výkonem 150 k bude osazen motorem Deutz. Na výstavu Naše pole přivezla firma POL-AGRO tři modely – C-382 s čelním nakladačem; C-3102 a 11054. Jednoduché stroje lze doplnit příplatkovou výbavou, do níž patří například přední hydraulika a přední vývod vývodového hřídele, klimatizace, sedačka spolujezdce a další…*

 

Celý článek vyjde v týdeníku Zemědělec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *